EGED Uzaktan Eğitim Akademisinde online olarak üniversite hazırlık dersleri anlatacak gönüllüler aryoruz

  • Kategori: Sınavlara Hazırlık
  • Yayınlanma Tarihi: 13.02.2020
  • Faaliyet Başlangıç: 13.02.2020
  • Faaliyet Bitiş: 13.05.2020
İlan Detayları

Uzaktan Eğitim Akademisi projemiz kapsamında YKS kursu düzenliyoruz. Kursa görme engelli lise son sınıf veya mezun öğrenciler katılıyor. Online olarak her dersten öğretmenlerimiz akşamları ders anlatıyor. Şu anda matematik ders anlatım ve soru çözümü, fen bilimleri soru çözümü, diğer dersler için de soru çözümü noktasında gönüllülere ihtiyaç duyuyoruz. Gönüllülerden beklentimiz; online bir platform aracılığıyla ders anlatmaları veya soru çözümü yapmalarıdır. Not: Daha önce görme engelli öğrencilere ders anlatmış olmaya gerek yoktur.

Aranan Özellikler
Matematik ve fen bilimlerinde ders anlatacak ya da soru çözümü yapacak kadar derslere hakim olmak (ilgili derslerin bölümlerinde okuyor ya da mezun olmak), haftada 2 ders saati zamanını online olarak bu iş için ayırabiliyor olmak, soru okuma veya soru çözümü için en az 4 hafta devam etmek, ders anlatımları için dönem boyu devamlılık arzu ediyoruz.
İhtiyaç Olan Kişi Sayısı 5
Görüntüleme 87
İlan Türü Online Görüşme
İlanın Gerçekleşeceği İl -
EGED logosu, mavi zemin uzerine orta noktalari kucuk beyaz bir alti nokta ve sag tarafta beyaz zemin uzerine siyah cengelli buyuk harflerle EGED yazisindan olusmaktadir. Engelsiz Destek Gönüllü Ağı Platformu, Eğitimde Görme Engelliler Derneği bünyesinde hizmet vermektedir.