İngilizce KONUŞACAK ve çalıştıracak gönüllü

İlan Detayları

10. sınıf öğrencisiyim. Haftada en aşağı 1 saat olmak şartıyla, ne kadar isterseniz o kadar görüşme yapabiliriz. Okuma ve dinleme seviyem, tahminimce, A2 ve B1 arasında, Yazma ve konuşma seviyem, tahminimce, A1 ve A2 arasında. Görüşmelerimiz Zoom, Google Meet veya Whatsapp'tan olabilir. Görüşme öncesi bir konu -school life, animals, books, movies vb.- belirleyeceğiz. Çünkü konu olmazsa boş boş ekrana bakmaktan başka birşey yapmayız. İkindi vakti saat 5'ten sonra çoğunlukla müsaitim. Yani istediğiniz zaman görüşme yapabiliriz. Sınav geçmek gibi bir şeyden ziyade pratik yapmak istiyorum. İngilizce aşığıyım desem yeri galiba: Cambly'yle çekilip youtube'a atılmış videolar, ilgimi çeken çizgifilmlerin ingilizceleri, animasyon filmlerin şarkıları ve karşıma çıkıpta beğendiğim şarkılar... Kısacası karşıma çıkıpta ilgimi çeken tüm ingilizce içerikleri dinliyorum. Bazı şarkıları ezberlemeye çalışıyorum. Ama büyük bir sorunum var, oda gerçek bir kişiyle pratik yapmak. Okuldaki öğretmenimle konuşuyorum, haftada en fazla 5-20 dakika sakince konuşma şansım oluyor, bir öğretmenle daha mesajlaşıyorum ama mesaj olunca yeterli olmuyor. Bu yüzden konuşacak bir gönüllü arıyorum.

Aranan Özellikler
Seviyeniz B2 ve üstü olmalı. Cana yakın, gerçekten cana yakın sahtelikten uzak, olmalısınız, 22 yaşından büyük olmalısınız.
İlan Sahibi E**** T****
İhtiyaç Olan Kişi Sayısı 1
Faaliyet Başlangıç 10.10.2023
Faaliyet Bitiş 10.01.2024
İlan Türü Online Görüşme
İlanın Gerçekleşeceği İl -
Kategori Yabancı Dil
Görüntüleme 144
Yayınlanma Tarihi 10.10.2023
EGED logosu, mavi zemin uzerine orta noktalari kucuk beyaz bir alti nokta ve sag tarafta beyaz zemin uzerine siyah cengelli buyuk harflerle EGED yazisindan olusmaktadir. Engelsiz Destek Gönüllü Ağı Platformu, Eğitimde Görme Engelliler Derneği bünyesinde hizmet vermektedir.