SIFIRDAN DGS VE TYT MATEMATİK KONU ANLATIMI TALEBİ HK.

İlan Detayları

Tamamen görme engelliyim. hayatta bir yerlere geldim lakin yıllardan beri hedefim ve hayalim olan hukuk fakültesini kazanmak istiyorum. Bu itibarla yardıma ihtiyacım var. Şansımı hem YKS ile hem de DGS ile denemek istiyorum. Sözel alanda çok fazla sıkıntım olmadığı için iki alanda da şansımı denemek istiyorum. Liseden mezun olduğum tarihin üzerinden de çok zaman geçmediğinden kendim bir takım çalışmalar yaparak basit şekilde sözel anlamda sınava hazır olabileceğime inanıyorum lakin sayısal anlamda yardıma ihtiyacım var. Bu sebeple matematik dersi almak istiyorum. Maalesef her ne kadar ilkokul ve ortaokul seviyesinde matematik konusunda bir takım temellerim olsa da gerek lisede sağlam matematik eğitiminin verilememesi gerekse de üzerinden yıllar geçmesi sebebiyle matematiğe çok hakim değilim ve bu sebeple konuların sıfırdan anlatılmaya başlanmasını istiyorum. Hukuk Fakültesi hayalimi gerçekleştirmemde bana yardımcı olacak yol arkadaşları arıyorum. Bu konuda benden bir ömür boyu dua alacaksınız. Ayrıca faaliyet türünü yüzyüze ve online sectim lakin sadece yüzyüze veya sadece online olmasına da razıyım. Bana güzelce en temelden matematiği anlatıp akabinde hemen konuyla alakalı soru çözdürebilecek temel matematik düzeyine hakim gönüller aramaktayım. Her yıl ÖSYM tarafından düzenlenen sınavlara düzenli olarak girmekteyim ve belirli bir matematik ortalamam var lakin konuları daha iyi kavrayabilmek için temel düzeyde anlatım talebim vardır. İlave olarak elinde matematik anlatım kaynağı olan diğer görme engelli arkadaşlarımın da bu kaynakları benimle paylaşmasını talep ediyorum. Bana m.berktasci@gmail.com üzerinden de ulaşabilirsiniz. Şimdiden ilgilenen, ilgilenmeyen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum. Kalın sağlıcakla, iyi çalışmalar…

Aranan Özellikler
Mat(1) olarak Bilinen Temel Matematik düzeyine hakim olunması, karşılıklı olarak ortak belirlenebilecek gün ve saatlerde interaktif konu anlatımı akabinde soru çözümü veyahut anlatılan konunun ses kaydının tarafıma gönderilmesi, mümkün olursa TYT konularını bitirerek sınava hazırlanmak ve bu temelle birlikte DGS hazırlığım için yardım ricasıdır.
İlan Sahibi M**** T****
İhtiyaç Olan Kişi Sayısı 1
Faaliyet Başlangıç 25.02.2021
Faaliyet Bitiş 25.05.2021
İlan Türü Yüz Yüze Görüşme + Online Görüşme
İlanın Gerçekleşeceği İl Balıkesir
Kategori Matematik
Görüntüleme 81
Yayınlanma Tarihi 18.02.2021
EGED logosu, mavi zemin uzerine orta noktalari kucuk beyaz bir alti nokta ve sag tarafta beyaz zemin uzerine siyah cengelli buyuk harflerle EGED yazisindan olusmaktadir. Engelsiz Destek Gönüllü Ağı Platformu, Eğitimde Görme Engelliler Derneği bünyesinde hizmet vermektedir.