EGED Uzaktan Eğitim Akademisi Projesi kapsamındaki YKS Kursu için gönüllü öğretmen ve öğretmen adayları arıyoruz!

İlan Detayları

EGED birkaç yıldır YKS kursu düzenleyerek üniversiteye hazırlanan görme engelli öğrencilere, eğitim hayatlarında karşılaştığı sorunlar dolayısıyla gönüllülerin işbirliği ile destek olmaktadır. Bu yıl da devam edecek olan kursumuz Google Meet platformu üzerinden yürütülecek. Ders anlatmak, soru çözümü yapmak, soru okumak, erişilebilir kaynak hazırlamaya katkı sunmak, psikolojik danışma ve rehberlik çalışmaları yürütmek gibi başka başka alanlarda desteğe ihtiyacımız oluyor. Daha önce görme engelli öğrenci ile çalışma deneyimi şart değil; çünkü işbirliği ve koordinasyon ekibi ile deneyim paylaşımını sağlayarak ilerleyeceğiz. Tüm süreci düzenli yürütmek öğrenciler açısındanönemlidir.

Aranan Özellikler
YKS kapsamındaki derslerden herhangi birine ders anlatacak, soru çözümü yapacak, soru okuyacak vb. kadar hakim olmak Birlikte yapılan ders planına uymanın önemini bilmek Görme engelli öğrenci ile çalışma şartı aramıyoruz, çünkü bu konuda çalışmış kişiler ile deneyim paylaşımını sağlayacağız.
İlan Sahibi Ş**** B****
İhtiyaç Olan Kişi Sayısı 10
Faaliyet Başlangıç 03.09.2020
Faaliyet Bitiş 01.12.2020
İlan Türü Online Görüşme
İlanın Gerçekleşeceği İl -
Kategori Sınavlara Hazırlık
Görüntüleme 128
Yayınlanma Tarihi 03.09.2020
EGED logosu, mavi zemin uzerine orta noktalari kucuk beyaz bir alti nokta ve sag tarafta beyaz zemin uzerine siyah cengelli buyuk harflerle EGED yazisindan olusmaktadir. Engelsiz Destek Gönüllü Ağı Platformu, Eğitimde Görme Engelliler Derneği bünyesinde hizmet vermektedir.